Upis u 1. razred OŠ

Upis u 1. razred osnovne škole

Stručno-razvojna služba

Klikni na sliku za kalendar!

Raspored sati 2020./2021.

« Veljača 2021 »

Obavijest o početku nastave 01.02.2021.
Autor: Administrator , 29. 1. 2021.

Dragi učenici i roditelji,

obavještavamo vas da se od ponedjeljka, 1. veljače 2021. godine, nastava za sve učenike 1. – 8. razreda održava po modelu A, odnosno uživo, u prostorima OŠ Ivana Gundulića, Područnim školama Koločep, Suđurađ i Luka Šipanska, a prema preporuci MZO-a, nacionalnog Stožera civilne zaštite, Stožera civilne zaštite Dubrovačko-neretvanske županije i Dubrovačko-neretvanske županije te suglasnosti Grada Dubrovnika.

Po modelu A/C odvijat će se izborna, dopunska, dodatna, izvannastavna nastava kao u prvom obrazovnom razdoblju, a sukladno preporukama HZZJ-a.

Za učenike 1.– 4. razreda nastava započinje 1. veljače 2021. godine u jutarnjoj smjeni, a za učenike 5.– 8. razreda u popodnevnoj smjeni, prema rasporedu zvona iz prvog obrazovnog razdoblja. Učenici produženog boravka 1. i 2. razreda, odjeli djelomične integracije 1.– 8. razreda, PŠ Koločep, Suđurađ i Luka Šipanska stalno su u jutarnjoj smjeni. Podsjećamo vas na pridržavanje svih epidemioloških mjera sukladno preporukama HZZJ-a i MZO-a.

Svima vama, dragi učenici, roditelji naših učenika i djelatnici škole, želimo puno uspjeha u daljnjem radu te obilje mira i zdravlja !

Vedrana Elez